Všechny kategorie

Domů> vědomosti

Způsoby, jak chránit zuby

01. 2022

Zuby jsou jedním z nejdůležitějších orgánů v těle. Bez ohledu na to, jaké jídlo jíte, musíte žvýkat přes zuby, abyste usnadnili lepší trávení a vstřebávání v žaludku. Proto musíme v našem každodenním životě posilovat dentální zdravotní opatření a správně se o chrup starat, abychom si zdraví zubů nejen udrželi, ale byli prospěšní i zdraví těla. Jaké jsou tedy způsoby ochrany zubů?

 Bloomden

Nejprve si pořádně vyčistěte zuby. Pokud si chcete zachovat zdraví svých zubů, první věc, kterou musíte udělat, je zajistit, aby byly vaše zuby čisté a hygienické, takže musíte trvat na čištění zubů dvakrát denně, ráno a večer, abyste udrželi vaše zuby v nejlepším stavu. Při čištění zubů byste měli také kontrolovat dobu čištění, asi tři minuty, která dokáže účinně vyčistit bakterie a zbytky jídla v ústech.

 

Za druhé včas odstraňte zubní kámen. Protože je prostředí v dutině ústní poměrně vlhké a v dutině ústní zůstane velké množství potravy a bakterií, bude se na zubech dlouhodobě tvořit zubní kámen. Když zubní kámen dráždí dásně, může to vést k onemocnění dásní a zápachu z úst, proto si každý musí zubní kámen včas odstranit.

 

Za třetí, používejte dentální nit správně. Když mezi zuby zůstane potrava, měl by ji každý včas odstranit. Nejlepší způsob je použít k odstranění zbytků ze zubů dentální nit. Také používání zubní nitě může odstranit plak z povrchu zubů a zabránit tvorbě zubního kameneldup.

Za čtvrté, drž se dál od sody. Kyseliny v sodové vodě mohou způsobit korozivní účinky na zuby a poškodit sklovinu, což může z dlouhodobého hlediska nepříznivě ovlivnit zdraví zubů.

 

Za páté, vyberte správný zubní kartáček. Kartáček s příliš tvrdými štětinami zuby poškodí, příliš měkký kartáček nemůže dosáhnout určitého čisticího efektu, proto byste si měli vybrat kartáček se střední tvrdostí a pravidelně jej vyměňovat.

 

Za šesté, pravidelně si kontrolujte zuby. Pravidelným chozením k zubnímu lékaři, aby zkontroloval stav vašich zubů, budete schopni odhalit problémy se zuby včas, abyste dosáhli včasného odhalení a včasné léčby.

 

V našem každodenním životě si musíme vyvinout správný způsob čištění zubů. Obecně stačí kartáčování dvakrát denně. Nečistěte příliš, abyste zachovali svěžest úst, což nepříznivě ovlivní zuby. Zároveň si v životě vypěstovat správné stravovací návyky, zkusit jíst nějaké čerstvé ovoce a zeleninu, doplnit vitamíny potřebné pro tělo.


Pro více informací kontaktujte:

Anthony Tang

Generální ředitel

Biokeramika Bloomden

+86 176 5248 6857

E-mail Anthony Tang