Všechny kategorie

Domů> vědomosti

Trh s dentálními zirkony

11

Oxid zirkoničitý má vynikající mechanické vlastnosti, biokompatibilitu a estetické účinky a je známý jako nejlepší materiál v oblasti obnovy ztráty zubů. Věříme, že čínský trh s korunami zirkonu vzrostl:

1. Zvyšující se povědomí spotřebitelů o péči o zdraví zubů a estetice výrazně zvýšilo pozornost zirkoniových implantátů.

2. Zlepšení úrovně spotřeby na hlavu v mé zemi přispívá k popularizaci plánu vysoké spotřeby pro implantáty zirkonia. Podle výpočtu struktury spotřeby zubů ve Spojených státech dosáhla potenciální velikost trhu orální lékařské péče v mé zemi v roce 2019 937.5 miliardy juanů.

3. Zhodnotíme-li proces dentální spotřeby ve Spojených státech, stárnutí populace pozitivně koreluje s tempem růstu spotřebitelských dentálních výdajů. trend stárnutí mé země je zřejmý a očekává se, že růst výdajů na zubní lékařství zrychlí. Koncepce spotřeby u skupin středního a staršího věku ve snaze o hospodárnost navíc přispívá k propagaci domácích značek.

1. Na základě politické podpory se počet stomatologických nemocnic a příjem nemocnic v mé zemi výrazně zvýšil, počet praktických lékařů se neustále zvyšuje a poptávka po dentálních materiálech nadále roste.

2. Koruna je neinvazivní součástí a výhoda nákladů a léčebného cyklu domácích značek urychluje uznání domácích značek spotřebiteli.

3d pro případ 1(1)(1)

Pro více informací kontaktujte:

Anthony Tang

Generální ředitel

Biokeramika Bloomden

+86 176 5248 6857

E-mail Anthony Tang