Všechny kategorie

Domů> vědomosti

Vynikající estetické vlastnosti v 3D-Pro-ML

18. 2022

S neustálým zlepšováním sociálního vývoje a kvality života lidí věnují lidé více pozornosti estetickým problémům náhrady předních zubů a dokonce překračují funkční problémy náhrady zadních zubů. To vyžaduje, aby zubní továrny, zubní lékaři zvážili barvu a sílu materiálu, aby se dosáhlo spolehlivého dlouhodobého účinku a estetického účinku, aby byly splněny estetické požadavky pacienta.

Reklamy na oxid zirkoničitý

Estetika zubů souvisí s průsvitností. Je důležité reprodukovat průsvitnost přirozeného zubu, protože poskytuje okouzlující přirozený vzhled protetiky.

Co je tedy průsvitnost? Je to vlastnost látky, která umožňuje průchod světla a jeho rozptyl a předměty pak nebudou skrz materiál jasně vidět. Tato vlastnost by mohla být definována jako stav mezi průsvitností a úplnou neprůhledností.

Bloomden 3D-Pro-ML má vynikající estetické vlastnosti. Nyní je široce zaváděn do klinické stomatologické praxe jako alternativa ke kovovým porcelánovým zubním náhradám. Je k dispozici pro monolitické celokonturové korunky, můstky, fazety a plná ústa. Oproti tradičním kovovým náhradám mají vícevrstvé náhrady 3D-Pro-ML lepší estetické vlastnosti, protože svými průsvitnými vlastnostmi se dnes stávají první volbou v případech s vysokými estetickými požadavky.

3D-Pro-ML (98 mm systém, 95 mm systém, 92 * 75 mm systém) je k dispozici v různých možnostech tloušťky (12 mm, 14 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm, 22 mm, 25 mm) a je k dispozici pro odstíny Vita16 a Bleach 4 odstíny, lze jej také použít s CeramStar Glaze and Stain Kit k vytvoření přirozeného estetického přechodu od dentinu k incizálnímu okraji.

Pro více informací kontaktujte:

Anthony Tang

Generální ředitel

Biokeramika Bloomden

+86 176 5248 6857

E-mail Anthony Tang