Všechny kategorie

Domů> vědomosti

Vlastnosti zubního implantátu

13. 2022

1. Silná funkce: Dokáže dobře obnovit funkci zubů a funkce žvýkání je mnohem lepší než u jiných tradičních zubních protéz.

2. Žádné skřípání zubů: Spoléhání se na vlastní umělý kořen pro opravu, není třeba brousit zdravé zuby vedle něj a nedochází k poškození zubů.

3. Dobrá retence: Umělý zubní kořen a alveolární kost jsou pevně spojeny bez použití tradiční spony nebo rovnátek a jsou zakořeněny v ústech jako skutečný zub, se silnou retenci a stabilitou.

4. Vzhled doupěteVytáhnout implantáty:zubkorunky lze vyrobit podle tvaru obličeje pacienta a tvaru a barvy ostatních zubů pro dosažení nejlepšího efektu celkové koordinace a estetiky.

5. Pohodlné a pohodlné: Základna a pojistný kroužek nezbytné pro pohyblivé zubní protézy se nepoužívají, není cítit cizí těleso, je to velmi pohodlné a pohodlné a je výhodné udržovat ústní dutinu čistou a hygienickou.

6. Jednoduchá operace: operace zubního implantátu je malá alveolární operace, podobná extrakci zubu, v lokální anestezii, s malým traumatem a po operaci můžete jíst téměř bez bolesti. Celkové zavedení implantátu trvá pouze desítky minut až několik hodin. Díky výběru biomateriálů s vynikající kompatibilitou s lidským tělem nevyvolávají zubní implantáty žádné nežádoucí vedlejší účinky na lidský organismus. Pokud selže osseointegrace implantátu, to znamená, že implantát je neúspěšný, lze jej také odstranit a poté implantovat po zhojení kosti, případně použít jiné reparační metody.

Bloomden

 


Pro více informací kontaktujte:

Anthony Tang

Generální ředitel

Biokeramika Bloomden

+86 176 5248 6857

E-mail Anthony Tang