Všechny kategorie

Domů> vědomosti

Glazovací metoda porcelánových zubních protéz

24. 2022

1. Embryo protézy omyjte párou.

2. Malovat a barvit zubní protéza s barveným porcelánem. Zadní zuby se barví nejprve ve vývojovém žlábku a postupně se barví od světlé po tmavou v pořadí od pomocné rýhy k hlavní rýze až k jamce.

3. Aplikujte glazurovou vodu na lingvální a labiální stranu embrya zubní protézy a také na okluzní povrch zadních zubů v blízkosti 3/5 oblasti incizálního konce a neaplikujte glazurovou vodu na oblast 1/ 3 oblast zadních zubů blízko centrální rýhy.

4. Podle barevného srovnání mezi barevným vzorkem a skutečnou barvou skutečného zubu vyberte barvicí porcelán k postupnému malování a barvení z tmavé na světlou.

5. Místo zubní protéza v pec, předehřejeme a upečeme to.

6. Ppřebarvit zubní protéza postupně s barveným porcelánem od světlého k tmavému, a poté naneste lazurovací vodu, abyste získali vyváženou lazurovací vrstvu.

7. Po barvěsrovnání, barvivo zubní protéza z tmavé na světlou, takže vrstva glazury nanesená na povrchu embrya zubní protézy může vytvořit barvu a lesk, které odpovídají skutečnému zubu. Díky použití stupňovitého a směrově specifického kartáčování, tZlepšuje se barevné vyvážení vrstev, čímž se zlepšuje vzhled produktu.

QQ fotografie 20210325141427


Pro více informací kontaktujte:

Anthony Tang

Generální ředitel

Biokeramika Bloomden

+86 176 5248 6857

E-mail Anthony Tang