Všechny kategorie

Domů> vědomosti

Několik výhod zirkonové celokeramické porcelánové protézy

20. 2022

1. Estetika

 Celokeramické chrup náhrada má realistický a krásný vzhled a barva je podobná přirozeným zubům. Nejdůležitější je, že celokeramické chrup mít dobrý transjasnost a refrakce a na krčku zubu nebudou černé čáry, takže krček zubu může dosáhnout i dobrého estetického efektu, který se běžným porcelánem nedá dohnat chrup.

2.Biokompatibilita

Oxid zirkoničitý pro lékařské a dentální aplikace má vynikající vlastnosti z hlediska biologické bezpečnosti. V průběhu let velké množství experimentálních a klinických případů prokázalo, že oxid zirkoničitý nemá žádné toxické poškození buněk kostí a měkkých tkání a neexistují žádné zprávy o alergických reakcích.

3. Vysoká pevnost a hustota

(1) Zirkonová keramika je yttriem stabilizovaná zirkoniová keramika s vysokou pevností v ohybu. V současné době pevnost materiálů registrovaných v Číně dosáhla 900MPa, zatímco národní norma pro dentální materiály je 100MPa.

(2) Pevnost materiálu zirkonia umožňuje lékařům dosáhnout ve srovnání s jinými celokeramickými náhradními materiály extrémně vysoké pevnosti bez nadměrného obrušování skutečných zubů pacienta. Mezi nimi celokeramická plus-yttrium a plus-stabilizovaný oxid zirkoničitý je také známý jako keramická ocel.

4. Přesnost

Výroba se provádí pomocí počítačem podporovaného návrhu, laserového skenování a počítačově programovaného broušení. Zaručuje přesnost lisovaného krytu a vynikající těsnost hran, díky čemuž porcelánový zub perfektně sedí na abutmentu v ústech pacienta.

5. Nízká radioaktivita

Normy Státního úřadu pro potraviny a léčiva mají přísné normy pro všechny keramické materiály na trhu a jako zdravotnické materiály je lze použít pouze po splnění požadavků radiologických experimentů. Požadavky jsou kladeny nejen na oxid zirkoničitý, ale také na dekorativní porcelán, oxid hlinitý, sklokeramiku atd. Experimenty ukazují, že radioaktivita prášku čistého oxidu zirkoničitého je nejen nižší než u sklokeramiky, ale také nižší než u lidské kostní tkáně.


Pro více informací kontaktujte:

Anthony Tang

Generální ředitel

Biokeramika Bloomden

+86 176 5248 6857

E-mail Anthony Tang